Hakkımızda

Hakkımızda

1987 yılında kurulan İlkay Ahşap, el yapımı sepet ve ahşap üretiminde uzmanlaşmış bir firmadır. Türkiye’de bir çok noktada bulunan atölyelerde yerel zanaatkarlarımızın, usta ellerinden Rattan, Söğüt, Kraft, Bambu, Hasır ve Pvc Hasırdan yüksek kalitede ürünler imal etmektedir.

Aynı zamanda Türkiye koşullarında imalatı yapılamayan ürünlerin ithalatını yapmaktadır. Yıllardır süre gelen hizmetlerimiz ve kalite politikamız sonucunda şirketimiz yurt içinde ve yurt dışında birçok müşteri portföyü oluşturmuş; Uluslararası Süpermarket Zincirleri, Oteller, Ev Tekstil Şirketleri ve Restoranlar olmak üzere yerel ve uluslararası birçok kuruluşa hizmet vermektedir.

Ürün çeşitlerimiz; Çamaşır Sepeti, Hediyelik Sepetler, Ambalaj amaçlı Sepetler, Ekmek Sepeti, Piknik Sepeti, Saklama,depolama amaçlı Sepetler,Küfe, Sele, Ürün Teşhiri ve Stant Sepetleri, Çekmece..vb.

Bizlere istediğiniz materyal, ölçü ve ebatları belirttiğiniz takdirde, ekibimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda ürünleri sizin için geliştirerek, en uygun fiyatlarla hizmetinize sunacaktır.

web tasarım izmir web tasarım ajansı homeopat rita kaya akustik sünger izmir